با مراحل مختلف آی وی اف به صورت تصویری آشنا شوید

این بار اطمینان دارید که باردار هستی اما تست بارداری به شما نتیجه متفاوتی را نشان می دهد. به حس خود اطمینان می کنید یا تست بارداری ؟

اگر اینترنت را جستجو کنید یا در کانال های تلگرام چرخی بزنید، به روش های مختلفی از تست های بارداری برخورد خواهید داشت. بعضی از نوشته ها اینطور عنوان می کنند که تست مورد معرفی دقیق تر از تست های رایج استاندارد است

ی خوابی یکی از رایج ترین مشکلاتی است که امروزه دامن گیر افراد شده است. کافی است نگاهی به اطرافیان خود بکنید! بی خوابی مشکلات عدیده ای را برای فرد ایجاد خواهد کرد؛ از مشکلات روانی گرفته تا بروز اختلالات مختلف پزشکی. ناباروری از جمله عوارض بی خوابی است. در ادامه به بررسی این اختلال خواهیم پرداخت.  

ریز مغذی ها نقش مهمی در تنظیم بدن و حفظ شرایط طبیعی بدن دارند. این ترکیبات با تاثیر بر بسیاری از فرایند های طبیعی بدن می توانند در توانایی باروری شما تاثیر بسزایی داشته باشند. همچنین درشت مغذی ها به عنوان منبع اصلی انرژی و رشد بدن نیز قطعا بر شرایط بدن و توانایی های بدن تاثیرات بسزایی خواهند داشت.

نزدیکی جنسی منظم و در زمان مناسب، اولین گام شما برای اقدام به بارداری است. هیچ‌کس نمی‌تواند با دقت پیش‌بینی کند که زوج‌ها بعد از چند ماه تلاش، موفق به بارداری خواهند شد. یک زوج ممکن است بعد از نزدیکی بدون پیشگیری در همان ماه اول باردار شوند و برای برخی، این زمان ممکن است از شش ماه تا یک سال طول بکشد.