ذخیره سازی جنین، تخمک و اسپرم خدمات تخصصی IVF ژنتیک در خدمت خدمات باروری با PGD تعیین جنسیت با IUI و PGD
ذخیره سازی جنین، تخمک و اسپرم

در صورتی که شما تمایل داشته باشید، جنین و یا تخمک دریافت شده از شما در بانک سلول مرکز ivf پیام تا هر زمان که بخواهید برای شما نگهداری خواهد شد. 

خدمات تخصصی IVF

IVF یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی های درمان ناباروری است که، به کمک متخصصین مجرب و امکانات پیشرفته مرکز IVF پیام، با بالاترین کیفیت و بیشترین درصد بازده ارائه می گردد.

ژنتیک در خدمت خدمات باروری با PGD

همراه شدن تست های ژنتیکی با روش های باروری و ناباروری، امکان بررسی سلامت جنین و تعیین جنسیت دقیق جنین را ایجاد نموده است. خدمات PGD در مرکز باروری و ناباروری پیام

تعیین جنسیت با IUI و PGD

بسیاری از افراد تمایل دارند که جنسیت فزرند خود را انتخاب نمایند. در صورتی که شما هم علاقه مند به انتخاب جنسیت فرزند خود هستید میتوانید به مرکز باروری و ناباروری پیام مراجعه نمایید.

loading...
  • IUI

  • IVF

  • PGD

  • PRP

ناباروری به فراموشی سپرده خواهد شد !

ما علم روز دنیا را در اختیار گرفته ایم تا باروری را به ارمغان آوریم

با ما تماس بگیرید
loading...
loading...

دکتر بهناز عطار شاکری فارغ التحصیل رشته پزشکی در سال 1376 از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. ایشان دوره تخصصی جراحی زنان و زایمان را در همان دانشگاه طی کرده و رتبه دوم برد تخصصی جراحی زنان را در کشور به خود اختصاص دادند.

ایشان با طی دوره فلوشیپ فوق تخصصی نازایی، لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی فعالیت های فوق تخصصی خود را در زمینه درمان ناباروری آغاز نمودند.

ایشان یکی از پزشکان جوان و با اخلاق مرکز باروری و ناباروری پیام بوده و فارغ از توانایی علمی و تحصیلات عالیه، ایشان به حسن خلق، احترام به مراجعین و اختصاص زمان مناسب به مراجعه کنندگان برای تشخیص و درمان شهره هستند. مرکز باروری و ناباروری پیام افتخار حضور ایشان را به عنوان پزشک متخصص باروری و ناباروری در مرکز داشته و شما می توانید با تعیین وقت قبلی در مرکز و یا در محل مطب تحت نظر ایشان دوران خوش باروری و لذت داشتن فرزند را تجربه نمایید.ارتباط با دکتر:

وب سایت: http://www.dr-atarshakeri.com/

کانال تلگرام: https://telegram.me/doctor_shakeri

اینستاگرام : https://www.instagram.com/doctor_shakeri/

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 

آدرس مطب:

میدان ونک - ملاصدرا - پلاک 193 - واحد7

88032396-88030310