ذخیره سازی جنین، تخمک و اسپرم خدمات تخصصی IVF ژنتیک در خدمت خدمات باروری با PGD تعیین جنسیت با IUI و PGD
ذخیره سازی جنین، تخمک و اسپرم

در صورتی که شما تمایل داشته باشید، جنین و یا تخمک دریافت شده از شما در بانک سلول مرکز ivf پیام تا هر زمان که بخواهید برای شما نگهداری خواهد شد. 

خدمات تخصصی IVF

IVF یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی های درمان ناباروری است که، به کمک متخصصین مجرب و امکانات پیشرفته مرکز IVF پیام، با بالاترین کیفیت و بیشترین درصد بازده ارائه می گردد.

ژنتیک در خدمت خدمات باروری با PGD

همراه شدن تست های ژنتیکی با روش های باروری و ناباروری، امکان بررسی سلامت جنین و تعیین جنسیت دقیق جنین را ایجاد نموده است. خدمات PGD در مرکز باروری و ناباروری پیام

تعیین جنسیت با IUI و PGD

بسیاری از افراد تمایل دارند که جنسیت فزرند خود را انتخاب نمایند. در صورتی که شما هم علاقه مند به انتخاب جنسیت فرزند خود هستید میتوانید به مرکز باروری و ناباروری پیام مراجعه نمایید.

loading...
  • IUI

  • IVF

  • PGD

  • PRP

ناباروری به فراموشی سپرده خواهد شد !

ما علم روز دنیا را در اختیار گرفته ایم تا باروری را به ارمغان آوریم

با ما تماس بگیرید
loading...
loading...

یکی از سوالات همیشگی مراجعه کنندگان این است که درصد موفقیت IVF چقدر است تا بتوانند بر اساس درصد موفقیت نوع فرایند درمان ناباروری خود را انتخاب کنند.

میزان موفقیت IVF به عوامل مختلفی وابسته است که مهمترین آنها سن بیمار است. به طور کلی می توان گفت درصد درمان IVF در یک مرحله انتقال ( بدون در نظر گرفتن مراحل بعدی و انتقال جنین های فریز شده ) تا 35 سالگی در حدود 40 درصد، بین 35 تا 40 در حدود 30 تا 35 درصد و بعد از 40 سالگی در حدود 20 درصد بوده و با افزایش سن به سمت صفر پیش خواهد رفت.

علاوه بر این در بیمارانی که انتقال موفقیت آمیز نداشته باشند، امکان تکرار انتقال با جنین های ذخیره سازی شده نیز وجود دارد که احتمال موفقیت را در IVF بسیار بالاتر از اعداد ذکر شده می برد. همچنین فرایند هایی چون استفاده از PRP در افزایش پذیرش رحم برای جنین باعث شده احتمال موفقیت IVF افزایش یابد.

در مجموع می توان گفت، بیشتر از 70 درصد بیماران مراجعه کننده به مرکز باروری و ناباروری پیام، با موفقیت درمان شده و صاحب فرزند خواهند شد و سایر افراد نیز به مراحل بعدی درمان مانند اهدایتخمک، اهدای اسپرم، رحم اجاره ای و اهدای جنین هدایت خواهند شد.

درصد موفقیت ای وی اف