ذخیره سازی جنین، تخمک و اسپرم خدمات تخصصی IVF ژنتیک در خدمت خدمات باروری با PGD تعیین جنسیت با IUI و PGD
ذخیره سازی جنین، تخمک و اسپرم

در صورتی که شما تمایل داشته باشید، جنین و یا تخمک دریافت شده از شما در بانک سلول مرکز ivf پیام تا هر زمان که بخواهید برای شما نگهداری خواهد شد. 

خدمات تخصصی IVF

IVF یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی های درمان ناباروری است که، به کمک متخصصین مجرب و امکانات پیشرفته مرکز IVF پیام، با بالاترین کیفیت و بیشترین درصد بازده ارائه می گردد.

ژنتیک در خدمت خدمات باروری با PGD

همراه شدن تست های ژنتیکی با روش های باروری و ناباروری، امکان بررسی سلامت جنین و تعیین جنسیت دقیق جنین را ایجاد نموده است. خدمات PGD در مرکز باروری و ناباروری پیام

تعیین جنسیت با IUI و PGD

بسیاری از افراد تمایل دارند که جنسیت فزرند خود را انتخاب نمایند. در صورتی که شما هم علاقه مند به انتخاب جنسیت فرزند خود هستید میتوانید به مرکز باروری و ناباروری پیام مراجعه نمایید.

loading...
  • IUI

  • IVF

  • PGD

  • PRP

ناباروری به فراموشی سپرده خواهد شد !

ما علم روز دنیا را در اختیار گرفته ایم تا باروری را به ارمغان آوریم

با ما تماس بگیرید
loading...
loading...

محققین آمریکایی اولین نوزاد را با استفاده از تکنیک بحث برانگیز و جدیدی که از DNA سه والد برای تولید جنین استفاده می کند، تولید کرده اند.

به گزارش  ازmedicalxpress، این نوزاد پسر پنج ماه پیش از والدین اردنی و در مکزیک به دنیا آمده است و شرایط کنونی وی طبیعی است. مادر این نوزاد حامل ژن مربوط به سندرم Leigh(یک اختلال کشنده سیستم عصبی) بود و دو فرزند قبلی وی نیز به دلیل همین عارضه مرده بودند و چهار بار نیز دچار سقط جنین شده بود!!!!. به همین منظور این زن و شوهرش که هویت آن ها فاش نشده است تصمیم گرفتند که به کمک مرکز باروری نیویورک، فرزندی را به دنیا بیاورند که از نظر ژنتیکی به آن ها شبیه باشد اما ناقل این بیماری وراثتی نیز نباشد. از آن جایی که این تکنیک هنوز در آمریکا مورد تصویب و تایید قرار نگرفته است، دکتر ژانگ از اعضای این مرکز تصمیم گرفت این فرایند را در مکزیکو انجام دهد که به نوعی شهری بی قانون حساب می شود و مشمول محدودیت های قانونی نیست. یک روش برای این کار که مورد تایید بریتانیا است، انتقل پیش هسته نام دارد که به دلیل این که نیازمند تخریب دو جنین بود مورد قبول این زوج قرار نگرفت. از آن جایی که مادر ژن مربوط به این بیماری را در میتوکندری اش حمل می کرد و DNA‌میتوکندری مادری است که به نوزاد می رسد، محققین تصمیم گرفتند از DNA هسته ای مادر به همراه میتوکندری های یک تخمک اهدایی و طی فرایندی به نام انتقال هسته دوکی استفاده کنند. آن ها هسته تخمک مادر را برداشته و آن را به تخمک اهدایی که هسته اش برداشته شده بود منتقل کردند. نتیجه تولید تخمکی با DNA هسته ای مادر و DNA‌میتوکندریایی مربوط به یک اهدا کننده بود که با اسپرم پدر بارور شد. این جنین به رحم مادر منتقل شد و اینک پنج ماه بعد از تولد این نوزاد پسر، هیچ گونه مشکلی برای وی از نظر سلامتی مشاهده نشده است. محققین امیدوارند که این تکنیک کمک باروری با رعایت نکات اخلاقی و قانونی بزودی برای زوج هایی که از مشکلات مشابه رنج می برند مورد تایید قرار گیرد.