ذخیره سازی جنین، تخمک و اسپرم خدمات تخصصی IVF ژنتیک در خدمت خدمات باروری با PGD تعیین جنسیت با IUI و PGD
ذخیره سازی جنین، تخمک و اسپرم

در صورتی که شما تمایل داشته باشید، جنین و یا تخمک دریافت شده از شما در بانک سلول مرکز ivf پیام تا هر زمان که بخواهید برای شما نگهداری خواهد شد. 

خدمات تخصصی IVF

IVF یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی های درمان ناباروری است که، به کمک متخصصین مجرب و امکانات پیشرفته مرکز IVF پیام، با بالاترین کیفیت و بیشترین درصد بازده ارائه می گردد.

ژنتیک در خدمت خدمات باروری با PGD

همراه شدن تست های ژنتیکی با روش های باروری و ناباروری، امکان بررسی سلامت جنین و تعیین جنسیت دقیق جنین را ایجاد نموده است. خدمات PGD در مرکز باروری و ناباروری پیام

تعیین جنسیت با IUI و PGD

بسیاری از افراد تمایل دارند که جنسیت فزرند خود را انتخاب نمایند. در صورتی که شما هم علاقه مند به انتخاب جنسیت فرزند خود هستید میتوانید به مرکز باروری و ناباروری پیام مراجعه نمایید.

loading...
  • IUI

  • IVF

  • PGD

  • PRP

ناباروری به فراموشی سپرده خواهد شد !

ما علم روز دنیا را در اختیار گرفته ایم تا باروری را به ارمغان آوریم

با ما تماس بگیرید
loading...
loading...

پزشکان معتقدند که زنان نابارور می توانند ظرف 10 سال آینده مورد پیوند رحم های جدیدی قرار گیرند که از سلول های بنیادی خود آن ها تولید شده است.

به گزارش بنیان به نقل ازmedicalxpress، پروفسور مت برانستورم در سال 2014 اولین پیوند رحم را انجان داد و اجازه داد که زنی سوئدی صاحب نوزاد پسری سالم شود از آن زمان تاکنون وی 9 مورد پیوند مشابه داشته است که منجر به تولید 5 نزواد شده است. وی به تازگی در کنفرانسی که در دانشگاه برینگهام برگزار شد از زیست مهندسی و کاهش فاکتورهای خطرناک در این زمینه گفته است. در حال حاضر، زنانی که متحمل این پیوندها می شوند ناچار به استفاده از داروهای سرکوب کننده ایمنی قوی هستند که به آن ها کمک می کند رحم پیوندی را پس نزنند. وی می گوید اگر بتوانیم با استفاده از سلول های بنیادی خود فرد، رحم های جدیدی را تولید کنند دیگر نیازی به استفاده از داروهای سرکوب کننده ایمنی نیست و در نتیجه فرد با مشکلات کمتری مواجه خواهد بود. برانستورم می گوید که پیش از این توانسته است با استفاده از سلول های بنیادی تکه هایی از بافت رحمی را در رت ها تولید کنند و معتقد است که این روش ظرف 10 تا 15 سال آینده در مورد انسان نیز قابل کاربرد خواهد بود. پیوند رحم به زنانیی که از ناباروری فاکتور رحمی کامل(AUFI) رنج می برند کمک کند. در این عارضه زمانی رخ می دهد که به دلیل مشکلات یا عدم وجود رحم جنین قادر به لانه گزینی نباشد. این عارضه بیش از 12000 نفر را در بریتانیا درگیر کرده است.