ذخیره سازی جنین، تخمک و اسپرم خدمات تخصصی IVF ژنتیک در خدمت خدمات باروری با PGD تعیین جنسیت با IUI و PGD
ذخیره سازی جنین، تخمک و اسپرم

در صورتی که شما تمایل داشته باشید، جنین و یا تخمک دریافت شده از شما در بانک سلول مرکز ivf پیام تا هر زمان که بخواهید برای شما نگهداری خواهد شد. 

خدمات تخصصی IVF

IVF یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی های درمان ناباروری است که، به کمک متخصصین مجرب و امکانات پیشرفته مرکز IVF پیام، با بالاترین کیفیت و بیشترین درصد بازده ارائه می گردد.

ژنتیک در خدمت خدمات باروری با PGD

همراه شدن تست های ژنتیکی با روش های باروری و ناباروری، امکان بررسی سلامت جنین و تعیین جنسیت دقیق جنین را ایجاد نموده است. خدمات PGD در مرکز باروری و ناباروری پیام

تعیین جنسیت با IUI و PGD

بسیاری از افراد تمایل دارند که جنسیت فزرند خود را انتخاب نمایند. در صورتی که شما هم علاقه مند به انتخاب جنسیت فرزند خود هستید میتوانید به مرکز باروری و ناباروری پیام مراجعه نمایید.

loading...
  • IUI

  • IVF

  • PGD

  • PRP

ناباروری به فراموشی سپرده خواهد شد !

ما علم روز دنیا را در اختیار گرفته ایم تا باروری را به ارمغان آوریم

با ما تماس بگیرید
loading...
loading...

یکی از سوالات متداولی که در وب سایت مرکز و از طریق تلفن در مورد آن پرسیده می شود هزینه IVF و سایر روش های درمانی ناباروری در مرکز باروری و ناباروری پیام است. هزینه درمان ناباروری به موارد مختلفی بستگی داشته و نمیتوان بدون مشاوره و بررسی وضعیت زوج قیمت نهایی درمان را مشخص ساخت اما حدود هزینه درمان با شرایط نرمال به شرح زیر می باشد.

هزینه درمان با IVF: در حدود .... بدون احتساب هزینه داروهای مصرفی

هزینه PGD: 

هزینه درمان با IUI:

هزینه لنفوسیت تراپی:

هزینه درمان PRP:

هزینه فریز جنین:

هزینه ivf در رویان
هزینه ivf برای تعیین جنسیت نسبت به هزینه IVF برای درمان ناباروری به میزان هزینه PGD برای تعیین جنسیت جنین افزایش می یابد. هزینه های IVF سال 96 نسبت به هزینه IVF سال 95  افزایش چندانی نداشته است.  هزینه ivf در بیمارستان صارم 
هزینه ivf چقدر است؟
هزینه ivf در سال 95
هزینه ivf در یزد
هزینه ای وی اف در یزد
هزینه کاشتن بچه