ذخیره سازی جنین، تخمک و اسپرم خدمات تخصصی IVF ژنتیک در خدمت خدمات باروری با PGD تعیین جنسیت با IUI و PGD
ذخیره سازی جنین، تخمک و اسپرم

در صورتی که شما تمایل داشته باشید، جنین و یا تخمک دریافت شده از شما در بانک سلول مرکز ivf پیام تا هر زمان که بخواهید برای شما نگهداری خواهد شد. 

خدمات تخصصی IVF

IVF یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی های درمان ناباروری است که، به کمک متخصصین مجرب و امکانات پیشرفته مرکز IVF پیام، با بالاترین کیفیت و بیشترین درصد بازده ارائه می گردد.

ژنتیک در خدمت خدمات باروری با PGD

همراه شدن تست های ژنتیکی با روش های باروری و ناباروری، امکان بررسی سلامت جنین و تعیین جنسیت دقیق جنین را ایجاد نموده است. خدمات PGD در مرکز باروری و ناباروری پیام

تعیین جنسیت با IUI و PGD

بسیاری از افراد تمایل دارند که جنسیت فزرند خود را انتخاب نمایند. در صورتی که شما هم علاقه مند به انتخاب جنسیت فرزند خود هستید میتوانید به مرکز باروری و ناباروری پیام مراجعه نمایید.

loading...
  • IUI

  • IVF

  • PGD

  • PRP

ناباروری به فراموشی سپرده خواهد شد !

ما علم روز دنیا را در اختیار گرفته ایم تا باروری را به ارمغان آوریم

با ما تماس بگیرید
loading...
loading...

طراحی وب سایت و تدوین محتوی اولیه وب سایت های تخصصی زیست شناسی، پزشکی و علوم مربوطه

سعید ضیایی   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمونه کارها:

مرکز باروری و ناباروری پیام

مرکز تحقیقات فناوری بن یاخته

آزمایشگاه پاتوبیولوژی رازی

شرکت جهان فناوران جم

مرکز آموزش مجازی آموزان

مجموعه عکس های کوهنوردی ایران

 فروشگاه اینترنتی پاپیونی

گلدان هوشمند اسمارتی پات

رایاژن - دانلود نرم افزار های زیست شناسی

شما می توانید سوالات خود را به صورت آنلاین برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان و پزشکان مرکز پاسخگوی سوالات شما باشند.

 

هزینه  IVF در مرکز شما چقدر است؟ آیا بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی روش IVF را تحت پوشش دارند ؟

 
هزینه پایه IVF در مرکز باروری و ناباروری پیام بدون احتساب دارو ها در حدود 4 ملیون تومان می باشد. البته این هزینه ممکن است در شرایط خاص تغییر کند. برای اطلاع از تعرفه های درمانی مختص به شما می توانید پس از هماهنگی با شماره های  48993203-44048720  برای مشاوره به مرکز مراجعه نمایید. در جواب بخش دوم سوال شما، متاسفانه بیمه های درمان عمومی خدمات IVF را تحت پوشش خود ندارند، اما بیمه های تکمیلی بخشی از هزینه های این درمان را پوشش می دهند.
آیا خدمات تعیین جنسیت در مرکز شما ارائه می شود؟

 
تعیین جنسیت در مرکز باروری ناباروری پیام به دور روش IUI SEX و PGD انجام می شود.


تفاوت IVF و ICSI چیه و کدوم روش بهتره؟

 
در روش میکرواینجکشن یا ICSI همه مراحل IVF مانند آن چیزی که در مقاله گفته شد انجام می شود اما با این تفاوت که انتقال اسپرم به درون تخمک به صورت خود به خودی نبوده و اسپرم مناسب توسط جنین شناس انتخاب شده و به طور اختصاصی با دستگاه پیشرفته میکرو اینجکشن وارد سلول تخمک می شود.آیا امکان فریز جنین در مرکز شما وجود دارد؟ مزیت فریز جنین چیست ؟

فریز جنین در مرکز باروری ناباروری پیام در صورت تمایل فرد مراجعه کننده و برای استفاده همان فرد انجام می شود. شما می توانید جنین های فریز شده خود را تا هر زمانی که لازم بود نگه داشته و برای مراحل بعدی بارداری خود استفاده نمایید. با این کار بعد از یک بار تشکیل جنین امکان چند مرحله بارداری وجود دارد که بارداری دوم هزینه و سختی مراحل IVF را نداشته و شما تنها جنین حفظ شده قبلی خود را مورد استفاده قرار می دهید.


 


هزینه  IVF در مرکز شما چقدر است؟ آیا بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی روش IVF را تحت پوشش دارند ؟

هزینه پایه IVF در مرکز باروری و ناباروری پیام بدون احتساب دارو ها در حدود 4 ملیون تومان می باشد. البته این هزینه ممکن است در شرایط خاص تغییر کند. برای اطلاع از تعرفه های درمانی مختص به شما می توانید پس از هماهنگی با شماره های  48993203-44048720  برای مشاوره به مرکز مراجعه نمایید. در جواب بخش دوم سوال شما، متاسفانه بیمه های درمان عمومی خدمات IVF را تحت پوشش خود ندارند، اما بیمه های تکمیلی بخشی از هزینه های این درمان را پوشش می دهند.


آیا خدمات تعیین جنسیت در مرکز شما ارائه می شود؟

 تعیین جنسیت در مرکز باروری ناباروری پیام به دور روش IUI SEX و PGD انجام می شود. تفاوت IVF و ICSI چیه و کدوم روش بهتره؟   در روش میکرواینجکشن یا ICSI همه مراحل IVF مانند آن چیزی که در مقاله گفته شد انجام می شود اما با این تفاوت که انتقال اسپرم به درون تخمک به صورت خود به خودی نبوده و اسپرم مناسب توسط جنین شناس انتخاب شده و به طور اختصاصی با دستگاه پیشرفته میکرو اینجکشن وارد سلول تخمک می شود.


آیا امکان فریز جنین در مرکز شما وجود دارد؟ مزیت فریز جنین چیست ؟

فریز جنین در مرکز باروری ناباروری پیام در صورت تمایل فرد مراجعه کننده و برای استفاده همان فرد انجام می شود. شما می توانید جنین های فریز شده خود را تا هر زمانی که لازم بود نگه داشته و برای مراحل بعدی بارداری خود استفاده نمایید. با این کار بعد از یک بار تشکیل جنین امکان چند مرحله بارداری وجود دارد که بارداری دوم هزینه و سختی مراحل IVF را نداشته و شما تنها جنین حفظ شده قبلی خود را مورد استفاده قرار می دهید.  


کابوس عدم باروری و زندگی بدون فرزند با تکیه بر علوم و دانش نوین رو به فراموشی گذاشته و امروزه انواع ناباروری پس از تشخیص و بررسی قابل درمان بوده و همیشه راهی برای داشتن فرزند سالم برای همه افراد جامعه وجود دارد. مرکز تحصصی باروری، ناباروری پیام، در کنار بیمارستان فوق تخصصی پیامبران با این هدف آغاز به کار نموده است و همواره کوشیده است، با استفاده از مجرب ترین پرسنل، توانمند ترین پزشکان و متخصص ترین جنین شناسان با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا خدماتی متمایز را به مراجعه کنندگان ارائه نماید. بخش IVF این مرکز یکی از مجهزترین مراکز ارائه دهنده خدمات IVF می باشد که با داشتن اتاق عمل اختصاصی، آزمایشگاه مجهز و امکانات ذخیره سازی جنین خدماتی با کیفیت بسیار بالا را به خانواده های دوست دار فرزند ارائه می نماید.
همچنین کلیه پزشکان فعال در مرکز IVF و باروری و ناباروری پیام دارای مدارک فلوشیپ و فوق تخصص نازایی بوده و از پزشکان مطرح کشور در درمان ناباروری می باشند.


خدمات قابل ارائه در مرکز:
- خدمات مشاوره و تشخیص علل ناباروری
- درمان ناباروری مردان
- درمان ناباروری زنان
- انجام لقاح خارج رحمی ( IVF )
- اهداء تخمک، اهداء اسپرم و اهداء جنین - در صورت وجود شرایط و بر اساس قوانین - 
- لاپراسکوپی
- هیستروسکوپی
- درمان سقط مکرر
- تعیین جنسیت به روش IUI SEX و PGD
, ...


کلینیک ها:
این مرکز دارای 4 کلینیک می باشد:
1- کلینیک تخصصی زنان
2- کلینیک تخصصی مردان (آندرولوژی)
3- کلینیک مشاوره ناباوری
4- کلینیک تخصصی مشاوره ژنتیک